TripKolic FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TripKolic WEB SİTESİ&FAN CLUB&SOHBET

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
ÜYE OL..!
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» tripkolic in resimleri
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:45 pm tarafından TıLsım*

» İşte Ben :)
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:04 pm tarafından TıLsım*

» BeN GaMzE..
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyCuma Eyl. 18, 2009 12:56 pm tarafından EMRE

» RaP resimleri :)
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyCuma Eyl. 18, 2009 11:39 am tarafından EMRE

» tripkolic`in en beyendiğiniz şarkısı
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyCuma Eyl. 18, 2009 11:00 am tarafından GaMzE

» IŞIĞI GÖREN GELİYOR
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyCuma Eyl. 18, 2009 8:07 am tarafından TıLsım*

» msn durum avartaları
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 9:28 pm tarafından EMRE

» YaZıLı MSN AvATaRLaRI!
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 2:16 pm tarafından TıLsım*

» sivasspor yiğidiolar
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 11:36 am tarafından EMRE

Son Dakika

En iyi yollayıcılar
seboş
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_lcaptripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Voting_bar1tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_rcap 
EMRE
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_lcaptripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Voting_bar1tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_rcap 
kadir
TıLsım*
by kadir
BY EMRE
burak
GaMzE
Anket
Tripkolic`in en en beyendiğiniz şarkısı
melantik
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_lcap0%tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nolur gitme
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_lcap17%tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_rcap
 17% [ 1 ]
yalnız beni sev
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_lcap0%tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ihanet
 0% [ 0 ]
sonu gelmez
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_lcap67%tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_rcap
 67% [ 4 ]
gözlerinin yeşinili özledim
tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_lcap17%tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;)

3 posters
YazarMesaj
BY EMRE
Yeni Üye
Yeni Üye
BY EMRE

tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) Empty
MesajKonu: tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;)   tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyPaz Eyl. 06, 2009 12:09 pm

Tripkolic : 11/24/1989 İSTANBUL / PENDİK Doğumluyum 19 Yaşındayım İsmim SEDA PENDİK' TE Oturuyorum SANTİ Dinlerım Rap Söylerim.

Tripkolic : Benım Tarzım Aslında R&B Ama Bunun İçin Çalışmam Lazım ve İlerleyen Zamanlarda Bunuda Yapacağım İnşallan Kendime Güveniyorum, İnanıyorum Başarmak Benim Tek Amacım Olsun.

Tripkolic : Valla Trax-J Sayesinde RAP'e İlk Adımmı Attım Böyle Bir Çabam Yoktu Öylesine Ama Beğendiler ve Söylememi, Devam Etmemi İstedıler Bende Devam Ediyorum.

Tripkolic : Gekko - G, Defkan ,Zeus, SANTİ- ( ABİM )Benimle RAP Yapmıyor Onunlada Bir Ortak Çalışma Yapmak İsterim . Ha! Birde Chrıstına Aguleara R&B Yapmak İsterım .

--------Söz Yazarken Nelere Dikkat Edersin ? Gerçeklerimi Yazarsın Yoksa Hep Hayal Dünyandakilerimi Yazarsın?

Tripkolic : Valla Güzel Bir Soru Tabiki Yaşadıklarımı ve Gerçekleri İçimde Olanları Yazarım. Beat'ı Dinlerim ve Kendimi Kaybederim Yani Hepsi Yaşanmış Şeyler Hayal Değil Benim Kendimi Saklayıpta İçimde Büyüttüğüm Duygularım Bunlar..!

--------Biraz Gelecekteki Planlarından Bahsedermisin?

Tripkolic : Tabiki Benimde Herkezin Olduğu Gibi İs Konusunda İlerlemek İstediğım Noktalar Var Ama Rap Benim Herseyim, Tek Sevgilim Önce Onu İlerleteyim Herkeze Adımı Duyurmak ve Kendimi Kanıtlamak İstiyorum.

--------Beat' leri Neye Göre Belirliyor ve Seçiyorsun?

Tripkolic: Öyle Bi Lüxüm ve Seçimim Yok. Önce Beat Bulup Sonra Sözümü Yazarım Ne Tarz Söylemek İstersem Ona Göre Beat'imi Seçerim.
kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;)   tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 1:05 pm

paylaısm için saol emre
EMRE
Admin
Admin
EMRE

MesajKonu: Geri: tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;)   tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 1:06 pm

bişeydeil knk Wink
https://tripkolicfan.hareketforum.net
kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;)   tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;) EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 1:30 pm

heheh

tripkolic in kısaca hayatı ve yaptığı röportaj;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tripkolic`den Nameler
» tripkolic resimler 2
» tripkolic den güzel resimler :)
» tripkolic`in en beyendiğiniz şarkısı
» Sagopa Kajmer - Ceza - Tripkolic Hangisi Piyasaya Bomba Gibi Düşmüştür?