TripKolic FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TripKolic WEB SİTESİ&FAN CLUB&SOHBET

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
ÜYE OL..!
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» tripkolic in resimleri
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyCuma Ekim 09, 2009 12:45 pm tarafından TıLsım*

» İşte Ben :)
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyCuma Eyl. 18, 2009 3:04 pm tarafından TıLsım*

» BeN GaMzE..
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyCuma Eyl. 18, 2009 12:56 pm tarafından EMRE

» RaP resimleri :)
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyCuma Eyl. 18, 2009 11:39 am tarafından EMRE

» tripkolic`in en beyendiğiniz şarkısı
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyCuma Eyl. 18, 2009 11:00 am tarafından GaMzE

» IŞIĞI GÖREN GELİYOR
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyCuma Eyl. 18, 2009 8:07 am tarafından TıLsım*

» msn durum avartaları
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 9:28 pm tarafından EMRE

» YaZıLı MSN AvATaRLaRI!
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 2:16 pm tarafından TıLsım*

» sivasspor yiğidiolar
tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 11:36 am tarafından EMRE

Son Dakika

En iyi yollayıcılar
seboş
tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_lcaptüm moderatörlerin dikkatine.!! Voting_bar1tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_rcap 
EMRE
tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_lcaptüm moderatörlerin dikkatine.!! Voting_bar1tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_rcap 
kadir
TıLsım*
by kadir
BY EMRE
burak
GaMzE
Anket
Tripkolic`in en en beyendiğiniz şarkısı
melantik
tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_lcap0%tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nolur gitme
tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_lcap17%tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_rcap
 17% [ 1 ]
yalnız beni sev
tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_lcap0%tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ihanet
 0% [ 0 ]
sonu gelmez
tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_lcap67%tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_rcap
 67% [ 4 ]
gözlerinin yeşinili özledim
tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_lcap17%tüm moderatörlerin dikkatine.!! Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

tüm moderatörlerin dikkatine.!!

2 posters
YazarMesaj
EMRE
Admin
Admin
EMRE

tüm moderatörlerin dikkatine.!! Empty
MesajKonu: tüm moderatörlerin dikkatine.!!   tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyPaz Eyl. 06, 2009 11:00 am

SÜPER MODERATÖRLER:
Site içindeki bütün konu, başlık vede cevapları silebilir, taşıyabilir,birleştire bilirler...site içinde yönetimden sonra tüm forumdan sorumlu kişilerdir...

MODERATÖRLER:
Site yönetimi (Site hakkında) olan bölüm dışında kalan bütün konu,başlık vede cevapları silebilir, taşıya bilir vede birleştire bilirler...
Sitede uygunsuz, kurallara uymayan vede site yönetiminin işine karışanların
banlanması için yönetime bildire bilir.(bildiriler üyelerin direk banlanmasını sağlar)

DENEME MODERATÖRLER:
Deneme moduratör oldugunuz için site içinde sadece Spor bölümü alt kategorileri ve bilgisayar bölümü alt kategorilerinden sorumlulardır..
Bu kategorilerde tüm başlık , konu vede cevapları silme taşıma vede birleştirme yetkileri vardır.Formun üst kategorinde yetkili olabilmek için daha etkin olarak moderatör olmaları gerekmektedir.Sitede uygunsuz, kurallara uymayan vede site yönetiminin işine karışanların banlanması için yönetime bildire bilir.(bildiriler üyelerin direk banlanmasını sağlar)

TÜM MODERATÖRLERİN DİKKATİNE...!

* Tüm moderatörler lütfen forumda beyenmediginiz başlıkları çöp kutusuna taşıyınız(silmeyiniz).
* Uygunsuz mesajları siliniz vede öyle mesaj atan üyeleri uyarınız uymazlar vede devam ederlerse banlayınız yada site yöneticilerine bildiriniz.
* Başlıkların kategorilere uygun olmadığını düşündügünüzde lütfen uygun kategori yada foruma taşıyınız.
* Site içinde kendinizi kanıtladıgınızda yönetim tarafından bir üst moderatörlüğe geçirileceksiniz.
* Durduk yere (sebepsiz) bir üyeyi banladığınız yada banlanması için yönetime bildirmeniz durumunda moderatörlüğünüz elinizden alınacağı gibi banlana bilirsiniz bile....
https://tripkolicfan.hareketforum.net
kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: tüm moderatörlerin dikkatine.!!   tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 12:51 pm

saol la kanka senden allah razı olsun bide chat kursaymısısn süper olcaktı
EMRE
Admin
Admin
EMRE

MesajKonu: Geri: tüm moderatörlerin dikkatine.!!   tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 1:00 pm

knk koyacam ama böyle daha iyi bence Smile
https://tripkolicfan.hareketforum.net
kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: tüm moderatörlerin dikkatine.!!   tüm moderatörlerin dikkatine.!! EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 1:34 pm

yok yha sevmedim böle insnalar gelems be kanka sen yinede koy bence

tüm moderatörlerin dikkatine.!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MOD ve YÖNETİCİ olmak isteyenlerin DİKKATİNE